Pages

24 lis 2014

POMYSŁY NA PREZENTY ŚWIĄTECZNE DLA NIEMOWLAKA

Boże Narodzenie już za miesiąc, więc kilka dni temu zaczęłam się rozglądać za prezentami dla naszego synka. Tegoroczne Święta będą pierwszymi w jego życiu. Co prawda Nikoś nie będzie miał skończonych nawet 6 miesięcy i nie będzie wiedział ani co to prezenty, ani z jakiej okazji, ale po prostu nie mogę odmówić sobie przyjemności zakupów.

A oto co znajduje się na mojej liście zakupów:

Książeczki- na pewno będą to książki, które pamiętam z czasów mojego dzieciństwa- seria "Poczytaj mi mamo" w nowym wydaniu i "Powiastki" Beatrix Potter. Mam do nich duży sentyment i mam nadzieję, że spodobają się także mojemu maluszkowi. Nie może też zabraknąć książeczki z wierszykami i coś co obecnie do Nikosia przemawia najbardziej, czyli książeczka z czarno-białymi obrazkami.
książeczki dla dzieci

Zabawki- coś kolorowego, ruchomego i robiącego dużo hałasu na pewno sprawi dużo radości małym łapkom i oczkom.
zabawki dla niemowlaka


Nie może też zabraknąć jakiegoś typowo świątecznego wdzianka. Zastanawiam się co wybrać, bo wybór jest naprawdę duży- Mikołaje, renifery, bałwanki, elfy, świąteczne puddingi... Na pewno nie obędzie się bez kapciuszków- reniferków.
świąteczne ubranka dla niemowlaka

Ostatni pomysł to figurki- literki. Każdej literce towarzyszy zwierzątko- postać z książek Beatrix Potter o Króliku Piotrusiu. Ułożone z nich imię świetnie będzie wyglądało na półeczce w dziecięcym pokoju.

figurki literki, Królik Piotruś

A wy co kupujecie swoim szkrabom?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz