Pages

31 gru 2014

MOJE POSTANOWIENIA NA 2015 ROK

postanowienia noworoczne na 2015 rokWiem, że temat postanowień noworocznych jest oklepany. Dla mnie jednak nadejście Nowego Roku zawsze daje mi poczucie świeżego startu- nowego początku i nowych możliwości, które zawsze są dla mnie bardzo ekscytujące i pozytywnie mnie nastrajają.

Jak już wspomnialam, jestem  listoholiczką i za nic na świecie nie przepuszczę okazji, żeby zrobić listę postanowień i celów na 2015 rok i podzielić się nią z Wami. Wygląda ona tak:

1. Zadbam o siebie- mam zamiar wrócić do mojej wagi sprzed ciąży (lub zejść troszkę poniżej jeśli się uda), zacząć zdrowo sie odżywiać (koniec z fast foodami, wysoko przetworzoną żywnością i słodyczami!) i pić więcej wody, regularnie ćwiczyć (przynajmniej 2-3 razy w tygodniu), ograniczyć kawę do 1 filiżanki dziennie.

2. Będę czytała więcej książek- przy małym i niezmordowanym Bąblu może być to dosyć trudne, ale stawiam sobie za cel przynajmniej 1 książkę w miesiącu.

3. Znajdę swój styl i wymienię zawartość mojej szafy- w tym momencie moja garderoba to obraz nędzy i rozpaczy. Po ciąży nie mieszczę się w większość ubrań, niektóre nie są zbyt praktyczne przy małym dziecku itd. Wymiana garderoby to będzie mój prezent, kiedy już osiągnę swoją wymarzoną wagę.

4. Nauczę się czegoś nowego- może nowy język obcy, może nowy program komputerowy... Ten punkt jeszcze nie jest sprecyzowany, ale też nigdzie mi się nie spieszy.

5. Będę bardziej zorganizowana- chodzi mi o czas, dom itd. Innego wyjścia nie mam skoro mam zamiar zrealizować pozostałe postanowienia  :)

A jakie są Wasze plany i postanowienia? Podzielcie się nimi w komentarzach- może staną się czyjąś inspiracją.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz