Pages

11 mar 2014

10 MOICH ULUBIONYCH APLIKACJI NA TELEFON

Telefon już dawno przestał być tylko tradycyjnym narzędziem komunikacji. Dzięki różnorodnym aplikacjom ułatwiamy sobie życie i organizujemy czas. Wielu ludzi praktycznie nie rozstaje sie z telefonem i ja nie jestem w tej kwestii wyjątkiem. Dlatego pomyślałam sobie, że dziś podzielę się listą moich ulubionych aplikacji na telefon. Wybrałam 10, które lubię najbardziej, ale kolejność jest przypadkowa.
1. Pocket
Często przeglądamy coś w sieci w czasie podróży autobusem czy pociągiem, stojąc w kolejce itd. ale nie zawsze mamy czas, aby przeczytać czy obejrzeć to co nas zainteresowało. I tu Pocket przychodzi z pomocą- zachowujemy interesujące nas artykuły i video i wracamy do oglądania i czytania, kiedy czas nam na to pozwala. Jest to tym łatwiejsze, że aplikacja synchronizuje sie na różnych urządzeniach.
2. Evernote

Mój wybawca, jeśli chodzi o pomoc w byciu zorganizowaną. Aplikacja pozwala na tworzenie list, notatek, robienie zdjęć, dodawanie notatek głosowych itp. Evernote także synchronizuje się na różnych urządzeniach (telefon, tablet, komputer).


3. Babbel
Babbel to świetna aplikacja do nauki języków obcych. Ja wybrałam akurat naukę niemieckiego, ale do wyboru macie także hiszpański, włoski, francuski, portugalski, szwedzki, norweski, duński i indonezyjski. Aplikacja nie zawiera gramatyki, ale jest idealna do nauki nowych słówek i wymowy.


4. CocoPPa
Aplikacja przydatna, jeśli znudziły nam sie tradycyjne ikony na naszym telefonie. Wybór ikon-zamienników jest ogromny i każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.
5. Baby Centre
Bardzo przydatna aplikacja dla przyszłych mam. Pozwala śledzić rozwój maluszka dzień po dniu, zawiera mnóstwo przydatnych informacji: co można w czasie ciąży, jak się odzywiać itd. Posiada też system przypomnień o braniu witamin, ćwiczeniach, wizytach u lekarza itd.


6. WhatsApp
Super prosta aplikacja do komunikacji z każdym, kto znajduje się na naszej liście kontaktów.

7. Shazam
Łatwa w użyciu aplikacja do rozpoznawania wykonawcy i tytułu utworów, które właśnie słyszymy.

8. Burger
Jedyna gra na moim telefonie- fajna i uzależniająca. Polega na serowaniu hamburgerów zamawianych przez klientów. Im wyższy poziom, tym więcej dodatków, deserów itd. Oczywiście wszystko na czas.9. Trip Advisor
Uwielbiam! Zawiera mnóstwo informacji, zdjęć i opinii na temat miejsc, hoteli, restauracji i atrakcji. Aplikacji używam nie tylko kiedy planuję jakąś dłuższą podróż czy krótki wypad, ale także kiedy wybieram się po raz pierwszy do jakiejś restauracji w blizszej okolicy.


10. Pinterest
 Śmiało mogę powiedzieć, że Pinterest to moje uzależnienie. Dlatego ta aplikacja to mój 'must-have'. Działa dokładnie tak samo jak na komputerze.

A jakie są Wasze ulubione aplikacje? Coś pokrywa się z moją listą czy może możecie cos polecić?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz